Współpraca


       Jeśli uważasz, że powinniśmy podjąć współpracę-napisz do mnie. Jestem otwarta na propozycje, z pewnością stworzymy razem coś kreatywnego! :)
kobietazpasjayt@gmail.com 

Kilka słów o mnie...
Jestem prawdziwą kreatywną duszą!
 Mam głowę pełną pomysłów, i uwielbiam wcielać je w życie. Nie wiem,co to nuda! Ja zwyczajnie kocham tworzyć! 

W moim życiu nie brak kolorów, czerpię inspirację ze wszystkiego co mnie otacza i przelewam ją na innych. Rysunek towarzyszy mi od najmłodszych lat. Przez świat idę z pędzlem w dłoni malując szarą rzeczywistość na różowo.
Mam silną potrzebę otaczania się ładnymi rzeczami, stąd zamiłowanie do tworzenia czegoś z niczego. Prawdziwą radość sprawia mi zamiana pozornie nieprzydatnych przedmiotów, w niepowtarzalne rzeczy z duszą. 

Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, zwiedzać i poznawać. Głęboko wierzę, że ,między innymi, to właśnie podróże, ukształtowały moją wrażliwość artystyczną. 
Nieprzerwanie robię zdjęcia. Fascynuje mnie dokumentowanie wspomnień. Stąd też moje zamiłowanie do Bullet Journala, który obok planowania, pozwala uchwycić ulotne 'tu i teraz'.

Kiedy akurat nie maluję ani nie piszę, zaszywam się sam na sam z książką i uciekam w wykreowany w niej świat. Dla mnie to kolejna forma podróży, równie ekscytująca i owocująca w kolejne pomysły.

Niepoprawna optymistka, z uporem zaraża kreatywnością, ozdabia otaczający ją świat
po prostu
Kobieta z Pasją!


ZAUFALI MI:

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.  

Sherry Argov


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobieta z pasją , Blogger